Harmonogram publikacji

Kiedy pojawi się nowy odcinek? – to jedno z najczęściej zadawanych nam w internecie pytań :) Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw potrzebom naszych Widzów i udostępnić Wam niniejszy harmonogram przewidywanych publikacji spod znaku Pasja informatyki. Oczywiście nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby dotrzymać podanych tutaj terminów (chcemy i lubimy być słowni), niemniej jednak czasami okazuje się to niemożliwe z przyczyn technicznych albo z powodów rodzinno-osobistych.

Cieszy nas jednak, iż nasi widzowie (sami mający często spore doświadczenie w pracy z komputerem i wideoedycją) rozumieją jak wiele pracy i czasu kosztuje przygotowanie odcinków na takim poziomie merytorycznym i w takiej jakości audio-wizualnej. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość, zapraszamy również na nasze profile na Twitterze: DS MZ gdzie także frekwentywnie dajemy znać nad czym aktualnie pracujemy.

calendar
show
sunday
1000
http://pasja-informatyki.pl/wp-content/plugins/tiva-events-calendar

Jeżeli zaś chodzi o nasze długoterminowe plany, to opisaliśmy je możliwie szczegółowo przy okazji otwarcia naszego Profilu na Patronite – tam znajdziesz rozpiskę naszych planów twórczych na rok szkolny 2017/2018: