Patroni Pasji informatyki

Pasja informatyki to nietypowy projekt w polskim internecie. Oddajemy w Wasze przeglądarki wyjątkowo dopracowane tutoriale (wraz z pełną obudową dydaktyczną) nie pobierając przy tym żadnych opłat dostępowych. Robimy to co robimy z pasji, realizując wytrwale talent do nauczania, którego nie chcemy ot tak pozostawić w ziemi. Projekt utrzymywany jest z wyświetlanych reklam oraz dobrowolnych dotacji przekazywanych nam za pośrednictwem serwisu Patronite:

To dzięki Wam ponoszone przez naszą firmę niemałe wydatki formalne, sprzętowe i czasowe mogą zostać pokryte. Zamierzamy publikować dla Was nowe filmy tak długo jak tylko Waszego wsparcia nie zabraknie i dopóki nie wypali się nasza pasja do ich tworzenia. Dziękujemy wszystkim Widzom, którzy zdecydowali się wesprzeć finansowo to co robimy, jak również wszystkim osobom pamiętającym o (łatwym do pominięcia) like’owaniu i udostępnianiu naszych produkcji filmowych. Szczegółowe informacje o profilu Patronite przedstawiliśmy w produkcji filmowej z dnia 01.07.2016:

A oto pełna lista aktualnie aktywnych Patronów – dziękujemy!

goldZłoty patronat
poziom wsparcia: 50 złotych / miesiąc lub więcej
Michał Korus, KuBa, Szymon Stęplowski, Przemysław Bielecki, Jakub Jachymiak, Krzysztof Kozak, Dariusz Buchalski, Adam Rudnik.
goldSrebrny patronat
poziom wsparcia: 30 złotych / miesiąc
Mateusz Kaźmierczak, slavvek ST, Krzysztof Szularz, Dorota Pawłowska.
goldBrązowy patronat
poziom wsparcia: 10 złotych / miesiąc
Zbigniew Szopa, Anna Grusza, Asia C, Janusz Rafałko, Katarzyna Kołata, Norbert Seliga, Mateusz Czernik, Janusz Marszałek, Daniel Spławski, Marco Polo, Arek Plumbaum, Beata Ochnio, Oskar Terlecki, Michał Łukomski, Tomasz Urbanik, Daniel Jacobi, Beniamin Zdun, Bartłomiej Życzyński, Krzysztof Mroczko, Adrian Węglarz, Katarzyna Maciejewska, Dariusz Guzik, Karol Krenski, Aleksander Habuda, Amadeusz Łakoma, Bronisław Barnas, Karol Chęciński, Darek Zgrzlsk, Tomasz Olszewski, Przemek Rachel, Danuta Wojcik, Lukasz Grzelak, Pies Pies, Paweł Grygiel, Paweł Bielenda, Tomasz Duda, Łukasz Brzyski, Mateusz Gajtkowski, Jakub Greber, Leszek Samburski, Mateusz Zięba, Nook17, Dawid Pacioch, Piotr Świdziński, Patryk Sperling, Paweł Dąbałą, Arek Madera, Łukasz Stasiak, Maciek Anuszkiewicz.

Piszący te słowa Mirosław Zelent pragnie także w tym miejscu gorąco podziękować wszystkim Widzom, którzy wspierają jego pracę dydaktyczną za pośrednictwem tej podstrony. Swoim anonimowym wsparciem przyczyniacie się do przetrwania projektu Pasja informatyki w sieci, jak również dzięki Wam powstają nowe produkcje filmowe z innych dziedzin niż informatyka. Dziękuję w imieniu swoim oraz całej Społeczności! MZ